Annual General Meeting 2015 - Election of Flag Officers and Committe Members

23/10/2015

At the Annual General Meeting of the Royal Thames Yacht Club Limited held at 60 Knightsbridge on Wednesday 21October 2015 the following were elected to serve as Flag Officers from 1 November 2015.

Rear Commodore (House & Finance): Mr Owain Franks (until 31 October 2017)
Rear Commodore (Sailing): Mr Richard Hill (until 31 October 2017)
 
Click here  to view who was elected to serve on the General Committee for a period of three years from 21 October 2015.